Biz Kimiz

Şirketimizin kurucusu sayın Ziya Aydın; 1963 yılında madencilik sektörüne giriş yapmış, 1987 yılında tecrübesini, prensiplerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş disiplinini Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. adı altında toplamıştır.

Çiftay, ülkemizin kalkınma sürecinde üzerine düşen sorumluluğun bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geride bıraktığı yarım asrı aşan zamanda, sektörde öncü ve köklü kuruluşlar arasında yer alarak madencilik faaliyetlerinin yanı sıra inşaat, enerji ve turizm sektörlerinde de büyümeye devam etmektedir.

Donanımlı ve tecrübeli teknik kadrosu ile her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla hizmet verdiği madencilik sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, devam eden madencilik projeleriyle sektörün bayrağını gururla taşımaktadır. Çiftay A.Ş. yüzde yüz yerli sermayesi, yarım asrı aşkın tecrübesi, 2000’in üzerinde çalışanı ile Ankara’nın en çok vergi ödeyen firmalar listesinde yer almaktadır.

Çiftay, ülkemizin kalkınma sürecinde üzerine düşen sorumluluğun bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geride bıraktığı yarım asrı aşan zamanda sektörde öncü ve köklü kuruluşlar arasında yer alarak madencilik faaliyetlerinin yanı sıra; inşaat, enerji ve turizm sektörlerinde de büyümeye devam etmektedir. Çiftay A.Ş. ulusal ve uluslararası projelerde, gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyen, sağladığı iş imkânları ile ülke ekonomisine katkıda bulunan örnek firmalar arasında yer almaktadır. Çiftay %100 yerli sermayesi, 60 yılı aşkın tecrübesi, 2000’in üzerinde çalışanı ile Türkiye ve Ankara’nın en çok vergi ödeyen firmalar listesinde yer almaktadır.

Sertifikalarımız

uluslararası güvenilirlik!