Background

 HAKKIMIZDA

Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

 BİZ KİMİZ

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aydın; 1963 yılında istihraç, hafriyat ve dekapaj faaliyetleri ile maden ocakları işletmeciliğine giriş yapmış, 1987 yılında tecrübesini, prensiplerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş disiplinini Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. adı altında toplamış ve faaliyetlerini bu çatı altında yürütmeye devam etmiştir.

Çiftay, Ülkemizin kalkınma sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geride bıraktığı çeyrek asırı aşan zamanda sektöründe öncü ve köklü kuruluşlar arasında yer alan şirketimiz madencilik faaliyetlerine inşaat, enerji ve turizmi dahil ederek büyümeye devam etmektedir.

Donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları, her geçen gün genişleyen modern makina parkıyla hizmet verdiği sektörlerin en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çiftay , sahip olduğu kalite belgeleriyle de başarısını onaylatmıştır. Devam eden madencilik projeleriyle madencilik sektörünün bayrağını gururla taşımaktadır.

Şirketimiz, toplam büyüklüğü 1.500.000 metrekare üzerinde olan Türkiye’nin en prestijli projesi ile inşaat sektöründe hızla yol alırken Ankara’nın ilk ve tek "Holiday Inn markalı 5 yıldızlı" oteli ile adım attığı turizm sektöründe de yatırımlarına devam etmektedir.

Çiftay %100 yerli sermayesi, 50 yılı aşkın tecrübesi, 1500'ün üzerinde çalışanı ile gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyerek çizgisinde emin adımlarla ilerlemekte ve Türkiye’nin en çok vergi ödeyen ilk 200, Ankara ’nın en çok vergi ödeyen ilk 20 firması arasında yer alarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktan övünç duymaktadır.

Uluslararası geçerlilik !

 SERTİFİKALARIMIZ

Şirketimiz, etkin ve entegre kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi yürütmek amacıyla “Çevre Yönetimi Birimi Yeterlik Belgesi” almış ve kendi “Çevre Yönetim Birimi” ni kurmuştur.

   9001


KALİTE

   14001


ÇEVRE