Background

 Çİftay Haberler

title

AVRUPA'NIN EN İYİSİYİZ !

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan AYDIN kazanılan ödül ile ilgili olarak, "IHG Group 283 Otel içerisinden AVRUPA 1.si olan Holiday Inn Çukurambar 'ı kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bu ödülü başta Babam, Büyüğüm, Yönetim Kurulu Başkanım Ziya AYDIN adına kabul ediyor, yine bize bu oteli emanet eden Galip ASAL 'a sonsuz teşekkür ediyorum. Bu ödülde pay sahibi olan başta Sinan MISIRLI olmak üzere tüm otel ekibini kutluyor ve başarılarının daim olmasını temenni ediyorum." dedi.

title

ÇİFTAY SPONSORLUĞUNDA BİR SINIF GÜZELLEŞTİ

Soma'da bulunan Nakliyeciler İlk Öğretim Okulu, 1/C sınıfının eskimiş olan sıraları, Çiftay sponsorluğunda yenilendi.

title

BERKAN BAYCAN'IN RESİM GALERİSİ

Ressam Berkan BAYCAN'ın resim sergisi, Çiftay sponsorluğunda sanat meraklılarıyla buluşuyor. Sergi, 19 Ekim 2017 - 19:30 tarihinden itibaren Next Level AVM giriş katında ziyaretçilere açık olacak.

title

BİR NEFES YETER

Sponsorluğunu Çiftay'ın ve yapımcılığını Sayın Serkan AYDIN'ın üstlendiği, 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girerek çok büyük beğeni toplayan "Bir Nefes Yeter" filmini Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ziya AYDIN, tüm yöneticilerimiz ve Çiftay Ankara çalışanları olarak ailelerimizle birlikte izledik.

title

ÇİFTAY'IN ÇOCUKLARI YARIŞIYOR

"Çocuk gözüyle 23 Nisan coşkusu" isimli fotoğraf yarışmamızın ödülleri, dün yapılan tören ile sahiplerini buldu. Birbirinden güzel kareler ile yarışmaya ilgi gösteren Çiftay ailesinin en minik üyelerine çok teşekkür ederiz.

title

Hasan Çelebİ Projesİ

Çiftay; Hasan Çelebi Projesi’ne başlamıştır.

title

ULUSLARARASI ENERJİ HAMMADDELERİ VE ENERJİ ZİRVESİ

Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirvesi’ne (İNERMA) ÇİFTAY olarak yaptığımız Sponsorluk Desteği nedeniyle Plaket aldık.

title

ÇİFTAY OSTİM

Ostim ofisimizin sistem odasının genel düzenlemeleri tamamlandı.

title

OSTİM BAŞKANI Sayın Orhan Aydın ZİYARETİ

Ostim Başkanı Sayın Orhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri teşekkür belgesi takdim etmek için bir araya geldiler.

title

ÇİFTAY AİLESİ İFTAR YEMEĞİ

Yönetim kurulu başkanımız sayın Ziya Aydın , genel müdürümüz sayın Gülant Candaş ve maden işleri grup başkanımız sayın Recep Bakkaloğlu 'nun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz geleneksel ÇİFTAY ailesi ramazan iftar yemeği.

title

ÇİFTAY VE SHELL İLE “EKONOMİK VE GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMLERİ”

Çiftay’ın çevreye göstermiş olduğu duyarlılık ve trafik kazalarının azaltılmasına yönelik hassasiyeti nedeni ile önemli bir tedarikçimiz ve çözüm ortağımız olan SHELL ile “Ekonomik ve Güvenli Sürüş Eğitimleri” İliç ve Divriği Projelerimizde hayata geçirilmiştir. Bu eğitimler neticesinde Çiftay İnşaat; hem trafik kazalarının oluşma riski hem de karbon salınımının minimize edilmesini sağlamış olacaktır