Background

 Çİftay Haberler

title

kalbim deklanşörde atıyor fotoğraf projesi

Develi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Işıkla Resim Çizenler Kulübü ile birlikte Develi Halk Eğitim Merkezi, Işığı Arayanlar Fotoğraf Topluluğu ve Çiftay İnş.Taah.ve Tic.A.Ş. katkılarıyla yürütülen Kalbim Deklanşörde Atıyor fotoğraf projesi tamamlandı. 16 Ocak 2019 tarihinde Develi Kaymakamı Sayın Murat Duru, Develi Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Abdullah İslamoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İdari Amirler, projeye dahil öğrencilerin aileleri ve Develi halkının yüksek katılımıyla Mustafa Aksu Kültür Merkezin de gerçekleştirildi. Develi Kaymakamı Sayın Murat Duru proje ile ilgili; “Bugün 40 dezavantajlı öğrencimizin proje kapsamında kurs süresince eğiticileri eşliğinde çektikleri birbirinden güzel fotoğraf sergisini açtık. Gözümüzü ve gönlümüzü doyuran fotoğrafları görmekten ziyadesiyle memnun oldum. Bu güzel ve oldukça faydalı projenin eğitmeni İbrahim Arslan’a, okul müdürümüz Müfit Türkmenoğlu’na ve fotoğrafçılık hobisinin Develimizde yaygınlaşmasında çok önemli emeği olan İsmail Develioğlu’na teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu. Proje Gençlik Projeleri Destek Programı (2018/1) Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

title

çiftay en güvenli maden firması

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serkan AYDIN’ın katılımlarıyla, Maden Sektörü Ödül Töreni ve Sektörel Vizyon Organizasyonu “İnsan İçin Maden” temasıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Törende "En güvenli Maden Firması" kategorisinde birincilik ödülüne Erdemir Maden, ikincilik ödülüne ise Çiftay A.Ş. layık görüldü.

title

ÇİFTAY MİNİKLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Dodurga Türkkonut İlköğretim Okulu öğrencileri Çiftay organizasyonu ile daha önce görmedikleri Anıtkabir’i ziyaret edip, Atalarının huzuruna çıktı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Zeynep Aydın ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Yusuf Kaya katılımıyla gerçekleşen organizasyonda minik kalpler oldukça heyecanlıydı. Ankara’nın Alacaatlı Mahallesinde yaşayan öğrenciler ile birlikte Anıtkabir ziyareti sonrası firmamız bünyesinde faaliyet gösteren Holiday Inn Ankara Çukurambar’da yemek yendi. Günün sonunda hediyeler verilen öğrenciler hem keyifli bir gün geçirdi hem de Anıtkabir’i ilk kez ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadılar.

title

ÇİFTAY BOWLİNGFEST 2018 ŞAMPİYONU

SPORTFEST firmasının 24-25 Aralık 2018 tarihinde Bilkent Roll House’da düzenlediği “BOWLİNGFEST 2018” bowling turnuvasını Çiftay A.Ş. firmamız, sektörde öncü 20 firmanın takımı içerisinde ŞAMPİYON olarak tamamlamıştır. İlgili turnuvada şirketimizi temsil eden takım oyuncularımız; Cihan Duman - Özgül Düzgün - Buğra Özcan - Özcan Düzgün - Özgür Aydın’ı tebrik ediyoruz. Ayrıca Eylem Korucu’yada desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Turnuvada elde edilen dereceler; • 1.lik kupası • 1.lik madalyası (5 kişi) • En striker Bayan – Özgül Düzgün • En striker Bay – Cihan Duman • En skorer Bayan – Özgül Düzgün • En skorer bay – Buğra Özcan • En Eğlenceli takım – Çiftay Benzer organizasyonlarda şirketimizi temsilen çalışanlarımızın değerli katılımlarını bekliyoruz.

title

İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda farkındalık oluşturmak amacı ile çekilen kısa filmimiz yayında.

title

AVRUPA'NIN EN İYİSİYİZ !

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan AYDIN kazanılan ödül ile ilgili olarak, "IHG Group 283 Otel içerisinden AVRUPA 1.si olan Holiday Inn Çukurambar 'ı kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Bu ödülü başta Babam, Büyüğüm, Yönetim Kurulu Başkanım Ziya AYDIN adına kabul ediyor, yine bize bu oteli emanet eden Galip ASAL 'a sonsuz teşekkür ediyorum. Bu ödülde pay sahibi olan başta Sinan MISIRLI olmak üzere tüm otel ekibini kutluyor ve başarılarının daim olmasını temenni ediyorum." dedi.

title

ÇİFTAY SPONSORLUĞUNDA BİR SINIF GÜZELLEŞTİ

Soma'da bulunan Nakliyeciler İlk Öğretim Okulu, 1/C sınıfının eskimiş olan sıraları, Çiftay sponsorluğunda yenilendi.

title

BERKAN BAYCAN'IN RESİM GALERİSİ

Ressam Berkan BAYCAN'ın resim sergisi, Çiftay sponsorluğunda sanat meraklılarıyla buluşuyor. Sergi, 19 Ekim 2017 - 19:30 tarihinden itibaren Next Level AVM giriş katında ziyaretçilere açık olacak.

title

BİR NEFES YETER

Sponsorluğunu Çiftay'ın ve yapımcılığını Sayın Serkan AYDIN'ın üstlendiği, 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girerek çok büyük beğeni toplayan "Bir Nefes Yeter" filmini Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ziya AYDIN, tüm yöneticilerimiz ve Çiftay Ankara çalışanları olarak ailelerimizle birlikte izledik.

title

ÇİFTAY'IN ÇOCUKLARI YARIŞIYOR

"Çocuk gözüyle 23 Nisan coşkusu" isimli fotoğraf yarışmamızın ödülleri, dün yapılan tören ile sahiplerini buldu. Birbirinden güzel kareler ile yarışmaya ilgi gösteren Çiftay ailesinin en minik üyelerine çok teşekkür ederiz.

title

Hasan Çelebİ Projesİ

Çiftay; Hasan Çelebi Projesi’ne başlamıştır.

title

ULUSLARARASI ENERJİ HAMMADDELERİ VE ENERJİ ZİRVESİ

Uluslararası Enerji Hammaddeleri ve Enerji Zirvesi’ne (İNERMA) ÇİFTAY olarak yaptığımız Sponsorluk Desteği nedeniyle Plaket aldık.

title

ÇİFTAY OSTİM

Ostim ofisimizin sistem odasının genel düzenlemeleri tamamlandı.

title

OSTİM BAŞKANI Sayın Orhan Aydın ZİYARETİ

Ostim Başkanı Sayın Orhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri teşekkür belgesi takdim etmek için bir araya geldiler.

title

ÇİFTAY AİLESİ İFTAR YEMEĞİ

Yönetim kurulu başkanımız sayın Ziya Aydın , genel müdürümüz sayın Gülant Candaş ve maden işleri grup başkanımız sayın Recep Bakkaloğlu 'nun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz geleneksel ÇİFTAY ailesi ramazan iftar yemeği.

title

ÇİFTAY VE SHELL İLE “EKONOMİK VE GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMLERİ”

Çiftay’ın çevreye göstermiş olduğu duyarlılık ve trafik kazalarının azaltılmasına yönelik hassasiyeti nedeni ile önemli bir tedarikçimiz ve çözüm ortağımız olan SHELL ile “Ekonomik ve Güvenli Sürüş Eğitimleri” İliç ve Divriği Projelerimizde hayata geçirilmiştir. Bu eğitimler neticesinde Çiftay İnşaat; hem trafik kazalarının oluşma riski hem de karbon salınımının minimize edilmesini sağlamış olacaktır